Prof. Dr. Kenan AYDIN

Resmi Web Sayfası

GÜSİAD’ın Burs ve Yurt Hizmeti Devam Edecek

 

GÜSİAD Gümüşhane Şubesi Yemeği

GÜSİAD Genel Başkanı Prof. Dr. Kenan Aydın Gümüşhane’de.

16 Ağustos 2014, 11:36


Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği (GÜSİAD) Genel Başkanı, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı  Prof.Dr. Kenan Aydın Gümüşhane’ye geldi.

Genel Başkan Kenan Aydın’ın Gümüşhane ziyareti nedeniyle, GÜSİAD Gümüşhane Şubesi tarafından 15 Ağustos 2014 Cuma günü akşamı Ataç konağında bir yemek verildi.

Yemeğe GÜSİAD Genel Başkanı Prof.Dr. Kenan Aydın, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, GÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanı Aslan Murat Akçay, Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Sadık, Kuşakkaya Gazetesi Kurucusu ve Başyazarı Turan Tuğlu, Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, GÜSİAD Gümüşhane şubesi yönetim kurulu üyeleri ve Gümüşhaneli İş adamları katıldı.

GÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanı Aslan Murat Akçay, Genel Başkan Prof Aydın’ın onuruna tertip edilen yemeğin aynı zaman da Gümüşhane’nin sorunlarının da konuşulacağı bir ortam olduğunu söyleyerek, GÜSİAD olarak  Gümüşhane için tespit ettikleri sorunları sıraladıktan sonra, GÜSİAD olarak gerek genel idareye, gerekse yerel idareye her zaman destek olacaklarını ifade etti.

GÜSİAD Genel Başkanı Prof.Dr. Kenan Aydın ise yaptığı konuşmada; Gümüşhane’nin her zaman GÜSİAD’ın birinci gündemi olduğunu, Gümüşhane’nin günümüzdeki iki önemli önceliğinin ise eğitim ve turizm olduğunu belirtti. GÜSİAD olarak kendilerinin İstanbul’daki Gümüşhaneli iş adamlarını bu iki konu üzerine Gümüşhane’ye destek vermeye motive ettiklerini ifade etti.

Kenan Aydın, üniversite öğrencilerine verdikleri burs yardımlarının da yine bundan sonraki yıllarda da artarak devam edeceğini, ayrıca İstanbul Esenyurt’ta yapılan yurt binasının da yakında biterek Gümüşhaneli öğrencilerin hizmetine sunulacağını söyledi.

Belediye Başkanı Ercan Çimen de yaptığı konuşmada; Gümüşhane için planlanan projeler üzerinde çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.

Kaynak: http://www.gumushanedenhaber.com/v2/haber_detay.asp?haberID=3982

 

 

Bir yanıt yazın