Prof. Dr. Kenan AYDIN

Resmi Web Sayfası

Torullular Derneği Aydın’la Kahvaltıda Buluştu

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Doç. Dr. Kemalettin Aydın vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

Torullular Sosyal Yardımlaşma Kültür ve Tanıtım Derneği tarafından organize edilen Pazar kahvaltısına katılan Aydın, GÜSİAD Başkanı Doç.Dr.Kenan Aydın, İl Sağlık Müdürü Dr Emre Boşnak, Gümüşhane Torul Gençlikspor Takımı Teknik Direktörü Ali Bahadır Aksoy, iş adamı Aydın Yıldız, köy muhtarları ve dernek üyeleri ile bir araya geldi.

Yorucu bütçe görüşmeleri sonrasında yaşanan gelişmeleri takip etmek, yapılan çalışmaları yerinde izlemek için Gümüşhane’ye geldiğini ifade eden Milletvekili Aydın, organizasyondan dolayı dernek yönetimine teşekkür etti. Torullular Derneğinin yaptığı çalışmalardan ötürü örnek bir sivil toplum örgütü olarak dikkat çektiğini kaydeden Aydın, birlik ve beraberliğin şekillendiği bu tür oluşumların Torul için, Gümüşhane için önem arz ettiğini söyledi.

Kurulduğu tarihten itibaren derneğin çocuklarımızın eğitimine itina gösterdiğine, kısıtlı imkânlarına rağmen sosyal sorumluluğunu başarılı bir şekilde yürüttüğüne dikkat çeken Aydın, iş adamlarına çağrıda bulunarak, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine destek olmamız gerekiyor. Derneğimizin çalışmalarını daha etkin yürütmesi için taşın altına elimizi koymalıyız” diye konuştu.

Torullular Derneği Başkanı Niyazı Çakıcı ise kahvaltı vesilesi ile bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirterek Torullular derneğinin il merkezinde faaliyet gösteren yegâne ilçe derneği olduğu söyledi.

Bir yanıt yazın