Prof. Dr. Kenan AYDIN

Resmi Web Sayfası

Torul Gençlerbirliği Yönetimi Ankara’da Toplandı.

Torul Gençlerbirliği Voleybol Takımı yönetim kurulu Ankara’da ASMMMO – Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda bir araya geldi.

Torul Gençlerbirliği Çankaya Belediyesi ANKA ile karşılaşma öncesi yapılan tanışma kaynaşma toplantısında sorunlara çözüm bulma yönünde dile getirilen çözüm önerileri ile fikir alışverişi yapıldı.

Toplantıya İstanbul’dan Av. Süleyman Aydın, Selami Üçüncüoğlu, Doç.Dr. Kenan Aydın, Bursadan Suat Bostan, Torul’dan Nizamettin Yılmazer katıldılar.

Konuşmada söz alan Vedat Üçüncüoğlu sorunlar hakkında Klüp Başkanına söz verdi. Başkan Evren Özdemir kulübü kalıcı ve daha iyi yerlere getirmek için projeler hakkında bilgi verirken görev paylaşımı konusunda bilgiler sundu. Konuşmacılardan Süleyman Aydın ile Kenan Aydın’ın katkıları ile çözüm önerileri hakkında bilgiler sunuldu.

Sonuç olarak kordinasyon oluşturup kulübü ayakda tutmanın yolları araştırıldı. Katılımcılara teşekkür edilerek başkanda bir dizi ziyarette bulunmak için öncelikle GÜBDER’i ziyaret ederek destekleri istendi. Nezaket ziyareti sırasında Gübder başkanı Kemal Nalçacı ve yardımcısı Erol Tekçe ile birlikde yönetim kurulu üyeleri takımımıza gerekli desteği vereceklerini, bundan sonraki maçlardada başarı dileklerini sundular.

Bir yanıt yazın