Prof. Dr. Kenan AYDIN

Resmi Web Sayfası

Gümüşhaneli Üniversite Öğrencileri Kahvaltıda Buluştu

Günöp Kahvaltı1

Gümüşhaneli Üniversite Öğrencileri Kahvaltıda Buluştu.

Gümüşhaneli Üniversite Öğrencileri Platformu(GÜNOP) tarafından, 1 Kasım Cumartesi günü düzenlenen kahvaltıda Gümüşhaneli üniversite öğrencileri bir araya geldi.

Gümüşhaneli Üniversite Öğrencileri Platformu(GÜNOP) tarafından, 1 Kasım Cumartesi günü düzenlenen kahvaltıda Gümüşhaneli üniversite öğrencileri bir araya geldi. Üsküdar Belediyesi Kız Kulesi Salonu’nda düzenlenen kahvaltıya; GÜSİAD Başkanı (Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği) Prof. Dr. Kenan Aydın, GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu, Gümüşhane eski milletvekili Prof. Dr. Yahya Doğan, GÜDEF Başkanı (Gümüşhane Dernekler Federasyonu) Tahsin Söğüt, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Ayyıldız ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Günöp Kahvaltı

Programda konuşmasını yapan GÜNOP Başkanı Birgül Balta: “Mademki Gümüşhaneli olmanın safâsına lütfedildik, cefâsı yormasın bizi” dedi. GÜSİAD Başkanı Prof. Dr. Kenan Aydın ise yaptığı konuşmada; Çok uzun bir metin hazırlamadığını, gençlere söz verilerek onları dinlemeyi tavsiye etti. Ayrıca tüm Gümüşhaneli Üniversite öğrencilerine maddi ve manevi yönden destek olmaya çalıştıklarını bundan sonraki süreçte de buna devam edeceklerini belirtti.

Eski milletvekili ve ekonomi profesörü Yahya Doğan ise: “Bu kadar kalabalık bir kitleyle karşılaşacağımı tahmin etmiyordum. Hakikaten çok sıcak, çok güzel bir ortam” diyerek, salondaki öğrencilerle tecrübelerini paylaştı.

Davete katılamayan; eski Adalet ve Milli Savunma bakanı Mahmut Oltan Sungurlu, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Prof. Dr. Yusuf Ayvaz ve Yüksek Mühendis Yüksel Yalçın öğrencilere selamlarını ilettiler. Ayrıca Gümüşhane Milletvekili Feramüz Üstün, Günöp Yönetim Kurulu’na telgraf çekerek; selam ve sevgilerini iletti.

Kahvaltıya Güdef Başkanı Tahsin Söğüt, Gümüp Başkanı Yüksel Hamzaoğlu, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Ayyıldız, Milliyet Gazetesi Foto Muhabiri ve Gazeteci Bünyamin Aygün, Güyad-Gümüp ve Gümüşhanespor Yönetim Kurulu üyesi Tahsin Tekinırk, Gümüp İnşaat Komisyonu Başkan Yardımcısı Rıza Kesler, Gümüp Yerbilimleri Komisyonu Başkanı Hayrani Şahin, Davut Gündüz, Gümüp Gıda-Ziraat Komisyonu Başkan Yardımcısı Zafer Uçan, Güyad Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kaya, Avukat Süleyman Aydın, Karamanlılar İnşaat Müdürü Çağlar Karamanlı ve Güsiad Sekreteri Emre Karamanlı da katıldı.

Gümüşhaneli üniversite öğrencilerinin tanışıp, kaynaştığı programda; Günöp Yönetim Kurulu da bundan sonra yapılacak önemli projeler olacağını ve her zaman böyle kalabalık olunması gerektiğinden bahsetti.

“Gümüşhaneli Üniversite Öğrencileri Kahvaltıda Buluşuyor” isimli etkinlik, öğrencilerin hep beraber horon oynaması ve fotoğraf çekilmeleriyle son buldu.

Günöp Kahvaltı2

Kaynak: http://www.gumushanedenhaber.com/v2/haber_detay.asp?haberID=4238

Bir yanıt yazın