Prof. Dr. Kenan AYDIN

Resmi Web Sayfası

Açılış Töreni: Konferans Salonuna Prof. Dr. Murat Demircioğlu İsminin Verilmesi

12 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 13.30’da, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin toplantı salonunda yapılacak olan Üniversite Yönetim Kurulu Toplantısı’nın ardından; İİBF’nin Davutpaşa Kampüsünde Yeni Yapılan ve her türlü fiziki olanağa sahip modern binasında bulunan bir salona İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin Kurucu Dekanı Prof. Dr. Murat Demircioğlu’nun isminin verilmesi ile ilgili etkinlik gerçekleştirilecek.

Üniversite Senatosu’nun almış olduğu prensip kararı uyarınca; YTÜ’ne belirli hizmetleri verenlerin isimleri üniversitedeki belirli mekânlara verilmektedir. Bu bağlamda Üniversite Senatosu’nun 2.10.2014 tarih ve 2014/05 sayılı kararı ile YTÜ’nde, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Kurucu Dekanlığı, Enstitü Müdürlüğü, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Üniversite Senato Üyeliği gibi görevlerde bulunan Prof. Dr. Murat Demircioğlu’nun ismi Fakülte’deki B Salonuna verilmiştir.

Bu amaçla düzenlenecek törene; YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, Rektör Yardımcıları, Dekanlar, Enstitü Müdürleri  ve diğer Yönetim Kurulu Üyeleri ile Şişe Cam Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ersin Özince ve İş Bankası, Şişe Cam ve Trakya Cam şirketlerinin Yönetim Kurulu üyeleri, üst düzey yöneticileri, üniversite dışından öğretim üyeleri, basın mensupları ile 80. Yılında Genel teori Panelistleri Prof. Dr. Asaf Savaş Akat, Prof. Dr. Ercan Eren ve Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu ve  YTÜ öğretim üyeleri ile öğrencileri katılacaklardır.