Archive from Ağustos, 2011
Dassault Falcon’a Ziyaret
By     |    Ağu 21, 2011
Posted in: Etkinlik ve Resimlerim     |    No Comments

Dassault Falcon’a Ziyaret

Üniversite’nin Executive MBA öğrencileri ile Arkansas-Little Rock’taki Dassault Falcon uçak fabrikası ziyaret edildi.Bu fabrikada aynı zamanda hemşehrimiz Sn. Halil Cansız çalışmakta ve Fransız hava kuvvetleri için yapılan uçakların ambulans haline getirlmesine çok önemli katkılarda bulunmuş.Merkezi Fransa’da bulunan Dassault Falcon uçak fabrikasından Türkiye’den de çok sayıda işadamı uçak almış. Fabrikanın en önemli özelliklerinden biri de uçakların müşterilerin taleplerine göre tasarlanması.

Read more
Welcome New Faculty
By     |    Ağu 18, 2011
Posted in: Genel     |    No Comments

Welcome New Faculty

I am delighted to welcome Dr. David Gilliam to the marketing faculty.  David has been on campus since June and is teaching Summer IV.  His interest areas are in sales and marketing management. He is active in research and has an article accepted in the European Journal of Marketing along with several proceedings.     In addition, we have a visiting faculty member from Instanbul, Turkey.  Dr. Kenan Aydin is an Associate […]

Read more
Arkansas’ta Gümüşhaneliler.
By     |    Ağu 15, 2011
Posted in: Etkinlik ve Resimlerim     |    No Comments

Arkansas’ta Gümüşhaneliler.

Çok değerli hocamız Prof. Dr. Sn. Coşkun Bayrak’ın katkıları ile Arkansas Little Rock’ta Gümüşhaneli hemşehrilerimiz bir grup oluşturdu. Buraya öğrenci olarak giden hemşehrilerimiz burada hem öğrencilik yapıyor hem geçimlerini sağlamak üzere ticari faaliyetlerde bulunmaktadırlar. Volkan Kömürcüoğlu, Haydar Akbulut, Selman Köprülü, Furkan Kayaoğlu, Sezgin Yalçın benim bu süreçte yakından tanıdığım hemşehrilerim. Tabiki hemşehrilerimizin olduğu yerlerde onları ziyaret etmek onlarla bir arada bulunmak benim için çok büyük bir keyif.

Read more